Superior Oda

İnce bir zevk ile döşenmiş Superior odalarımız standart oda hizmetlerine ek, balkonlu geniş oda ve banyo konforu sağlamaktadır. Kullanım alanı 20 m2 + banyo.

Odayı İncele

Standart Double Oda

Modern dizaynı konforla harmanlayan standart odalarımız misafirlerimize ayrıcalıklı bir deneyim sunar. Kullanım alanı 14 m2 + banyo.

Odayı İncele

Eco Double Oda

Minimalist tasarlanmış ekonomik çift kişilik odalarımız, 2 kişi kalma konforu sunarken, odaya özel banyosu odanın karşısındadır. Kullanım alanı 10 m2

Odayı İncele

Single Oda

Modern mobilyalarla dizayn edilmiş küçük ama keyifli tek kişilik odalarımız misafirlerimize tek kişi kalma konforu sunar. Kullanım alanı 8 m2 + banyo.

Odayı İncele

Twin or Triple Oda

Benzersiz ranzalarla dizayn edilmiş trp odalarımız; misafirlerimize 3 kişi kalma konforu sunar. Kullanım alanı 14 m2 + banyo.

Odayı İncele

Standart Twin Oda

Yenilenmiş dekoru ile  Standart Twin odalarımız; misafirlerimize 2 kişi kalma konforu sunar. Kullanım alanı 14 m2 + banyo.

Odayı İncele
HEMEN ARA E-posta gönder

Hızlı Menü

Odalar

Adres

İsmet kaptan mh. 1364 sk. No:11  35210 Konak/İZMİR

Şehrin merkezinde; Adnan Menderes Havalimanı’na 15 km., İzmir Fuarı’na 300 m., Alsancak ve Kordon’a 8 dk yürüme mesafesindedir. Otobüs, tramvay ve metro ile şehrin her yerine kolay ulaşım imkanı vardır.

Tüm hakları saklıdır. |